Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy miattad tört ki a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Meglepődnek, mert nem emlékszem, hogy ettem volna félig átsült denevért
2020. ápr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Csak neznek mint a domino vilagbajnoksagon, hogy hol all meg a felborulas ... azutan edzenek, hogy legkozelebb jobb legyek :)
2020. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Megnézném magam a tükörban, hogy én vagy-e a denevér, aztán megkérdezném az azt idiótát, aki ezzel vádol, hogy mikor volt utoljára elmevizsgálaton.
2020. ápr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Kifeküdném otthon, ha lehetséges.
2020. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok: ja, nem olvastam el jól. Hát mégis, miért, mit lehetne tenni? A vírusok folyton terjednek és mutálódnak, erről nem igazán tehet senki. (Megevett egy denevért... hagyjuk már ezt.)
2020. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó: pedig ezt bebizonyitották, h ez a lehet az ok. Nem tanultál virológiát igaz? Mert az nagyon süt rólad
2020. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Időpont ma 07:31-nek


7 évet éltem kínában. Bármily meglepő Kínában már évszázadok óta ( de főleg Mao Ce-tung ideje alatt) rendszeres étel volt a denevér, pocok, bogarak, kígyók fogyasztása. A nagy éhezésben amikor milliók haltak éhen, megtanulták mely állatok húsa ehető.

Mi meg esszük a marhát ( Indiában mi barbárok vagyunk, hiszen szent állat húsát esszük).

Volt alkalmam látni, hogy sütik a denevérhúst. Szabadban magas lángon szinte szárazra sütik. Sosem eszik nyersen.

Én elhiszem, hogy valamelyik állattól ered a vírus, de nem hiszem, hogy azért mert Kínából indult, ők lennének a hibásak. Így alakult. Alakulhatott volna akár Magyarországon is egy világjárvány pl. kergemarha korttól ha nem ismertük volna előre.

2020. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Yueyangban voltam egy évet, ott ínyencség a nyers denevér hús.
2020. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
magyarorszagon is ugyanúgy sütik mindenhol a húst mi? :) Véletlen sem lehet eltérés, hogy valahol jól megsütik valahol meg nem igaz? Szerintem fuss neki mégegyszer
2020. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ráfogjuk a denevérre, pedig már a tobzoskát is meggyanúsították, hogy tőle ered.
2020. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!