Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek otlet?

Liluzivert kérdése:

Valakinek otlet?

Figyelt kérdés
Egy uj lannyal kezdtem el ismerkedni, voltunk is egyutt, az elso ket alkalom utan allitasa szerint kulonbozo hp-val mukodunk, es fajt neki lent. Akkor termeszetesen vartunk szedett gyogyszert ra. Azutan rendben volt minden, kb harom utan pedig feher, darabos folyas kezdodott el. Hozzateszem, en egy eve nem voltam novel elotte, es semmifele tunet nem volt jelen nalam, azota viszont a hugycsovemben fura viszketo/csipo erzest erzek, plusz indokolatlan folyast melle. Nem mondanam fajdalmasnak, csak kellemetlennek. Soha semmilyen hasonlo tunetem nem volt, allitasa szerint o sem volt senkivel.

2020. ápr. 21. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*harom het utan, bocsanat... hozzatartozik a dologhoz hogy en kulonos modon figyelek a higieniamra, minden teren.
2020. ápr. 21. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés, téged is kellett volna párhuzamosan kezelni. Nem nemi betegség, de remekül lehet oda-vissza adni egymásnak.
2020. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre jutottam en is abbol amit a neten olvastam... van esetleg tipped mitol alakulhat ez ki? Laikus vagyok a temaban.
2020. ápr. 21. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár a semmitől is, ha hajlamos rá az ember; a genitáliák környéke egy remek nedves közeg a gombának.
2020. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, megnyugtattal valamennyire. Lesz egy latogatasom az orvoshoz akkor...
2020. ápr. 21. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!