Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek valójában hány...

Szerintetek valójában hány koronavírusfertőzött lehet az országban? Mennyire "veszélyes" Budapest?

Figyelt kérdés

Vidékről mennénk Budapestre kiköltözés céljából. Van ott egy albérletünk, de felmondtuk. Egy elég nagy társas panelban van, Örs közelében szóval elég sokan megfordulnak ott.

Párommal mennénk kiköltözni, aztán azt terveztük hogy itthon maradnánk 2 hétig, nem mozdulnánk ki egyáltalán sehova, még boltba se... de anyósomnak nem igazán tetszett ez a dolog. Gondolom már hiányzik neki az unoka, és azt gondolta hogy utána még átutaznánk hozzájuk. Nem tartom jó ötletnek, főleg hogy egyébként ő meg idősek otthonában dolgozik.

Szerintetek?



2020. ápr. 21. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most nem az unokázás ideje van. Sajnos. Én sem láttam anyámat - kapaszkodjatok meg - 3 hónapja. Rettenetesen hiányzik, de az ő érdeke.


Tippem szerint Pesten biztos, hogy van annyi fertőzött, mint ami az egész országra van jelenleg írva. Azaz 2000 körül, és ez egy nagyon naív tipp.

Ha felmentek, kocsiból ki, maszkban , kesztyűben. Mikor haza értek minden ruhát azonnal a mosógépbe, cipőt is. Ha a cuccokkal amit elhoztok más nem érintkezett, akkor azt nem muszáj. Ha igen akkor azt is, alaposan. Kocsi kulcsot, lakáskulcsot is.


Sokan nem hiszik el, mennyire veszélyes.

Első kézből mondom, hogy az!

Pedig 24 évesen én is azt hittem, hogy pár napos betegség. Nos nem az...

2020. ápr. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!