Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek valójában hány...

Szerintetek valójában hány koronavírusfertőzött lehet az országban? Mennyire "veszélyes" Budapest?

Figyelt kérdés

Vidékről mennénk Budapestre kiköltözés céljából. Van ott egy albérletünk, de felmondtuk. Egy elég nagy társas panelban van, Örs közelében szóval elég sokan megfordulnak ott.

Párommal mennénk kiköltözni, aztán azt terveztük hogy itthon maradnánk 2 hétig, nem mozdulnánk ki egyáltalán sehova, még boltba se... de anyósomnak nem igazán tetszett ez a dolog. Gondolom már hiányzik neki az unoka, és azt gondolta hogy utána még átutaznánk hozzájuk. Nem tartom jó ötletnek, főleg hogy egyébként ő meg idősek otthonában dolgozik.

Szerintetek?



2020. ápr. 21. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Józan és logikus gondolkozással kitalálható hogy baromira nem ajánlott.


Ráadásul még kijárási korlátozás van, tehát nem szabadna rokonlátogatni semennyire sem. Főleg nem egy öregek otthonában dolgozó személyt, akit hermetikusan kéne elszigetelni most.

2020. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
Rengeteg fertőzött lehet már ezek a számok nagyon csekélynek tűnnek. Hiába írják 50ezer teszt stb. persze az idősek otthonában több, mint 500 embert kell tesztelgetni ott elment már vagy 10ezer teszt tuti. És az csak egy helyszín ugye az egész országba meg alig csinálnak teszteket amúgy. Simán 10ezres nagyság rendű lehet már bőven a fertőzött/terjesztő... én sem támogatnám most ezt a felutazást. És nem csak, azért, mert Pest, hanem semmikép. Mindenhol ugyanúgy ott van ez már nagyságokban az országban.
2020. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
... de már szerintem tök mindegy az idősek otthonában halálra van ítélve 20%-a a lakóknak. Bármit tesznek.
2020. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Muszáj kiköltöznünk, mert nem tudjuk fizetni az albérletet. A tulaj pedig albérlőket keres éppen, szóval mindenképp fel kell mennünk....
2020. ápr. 21. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem erre gondoltam... persze az teljesen oké. Nyugodtan menjetek, nem köthet bele egy zsernyák sem. (Meg amúgy is mindenki megy ide oda)


Csak az anyóst nem szabadna unokáztatni.

2020. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Az meg hogy mennyire veszélyes?


Hát attól függ ki lakott ott, mennyi ideje üres. Kikkel találkoztok.


Ha csak felugrotok kocsival, maszkban lehordtok mindent és haza... akkor nincs gáz.

2020. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nagyon vigyázunk biztos nem lesz gáz, de egyébként a társasház nem volt éppen a tisztaságáról híres, mármint a közös helyiségeket illetően. Nem tudom, most mennyire takarítanak... viszont nem szeretnénk kockáztatni, 2hétre biztosan nem kellene sehová sem mennünk...
2020. ápr. 21. 17:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak most meg én érzem magam sz.rul,hogy mennyire "fontoskodó" gonosz ember vagyok, aki nem viszi az unokát a nagyihoz....
2020. ápr. 21. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szarni rá mit gondol.


Egyébként az ő érdeke is. Az meg főleg hogyha beviszi az idősek otthonába akkor lelkileg remek érzés lesz hogy kivégzett 20 embert.

2020. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az örs környeken lakom

Borzasztó forgalmas

Hozzatok szajmaszkot mert kötelező lesz pesten

Nagyit ne latogassatok

4000-8000fertozott lehet

2020. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!