Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 180 kg vagyok (fogyni szeretné...

180 kg vagyok (fogyni szeretnék) de meghalok egy kis édességért mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az édességet és az a baj hogyha megeszek egy szelet csokit akkor abból nem egy szelet lesz hanem legalább 8.. Van a közelünkben egy játszótér szerintetek ha játszok ott egy fél órát akkor majd idővel lefogyok? Van egy edzőpark is itt a közelben de jobban szeretek csúszdázni, hintázni mint edzeni....

2020. ápr. 21. 19:40
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%

Mennyi idős vagy? Milyen magas?

Márpedig az a baj, hogy a sok cukrot kell lecsökkenteni. Én nemrég döntöttem el, hogy leteszem az édességet és a sok cukros italt is, már csak szinte vizet iszok és szinte semmi édesség. Néha persze lehet és nem szabad hirtelen mindent elvonni. Én mostanában rengeteg zöldséget, salátát eszek, kenyeret, péktermékeket is lecsökkentettem, nekem nem is hiányzik az édesség már.

2020. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Már a jätszótereket bezárták egy hónapja, különben sem bírna el a csúszda, a hintába meg nem férsz. Menj sétálni, vegyél 1 tábla étcsokit, és oszd be egy hétre.
2020. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha már otthon van a csoki előbb-utóbb úgyse tudja megállni, legjobb, ha haza se kerül a boltból.
2020. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dönthetsz, vagy az édességért halsz meg, vagy amiatt.
2020. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A játszóteret felejtsd el! Attól nem fogsz fogyni. Kezdj el diétázni. Az édességeket fokozatosan tedd le és ne egyszerre próbáld meg elvonni magadtól, mert annál rosszabb lesz. Előbb utóbb, ha tartod a diétát és csökkented a cukor mennyiséget, nem fogod már annyira kívánni. Egyél szénhidrát csökkentett termékeket, sok gyümölcsöt és zöldséget, és igyál sok vizet. És kezdj el sportolni. Akár csak séta, aztán később, mikor már többet bírsz jöhet más sport is, pl. biciklizés, úszás, otthoni torna, futás. És persze ott vannak az edzőtermek. Tudom, hogy nehéz, főleg visszafogni magad, de a cél érdekében áldozatokat kell hozni és az egészséged a legfontosabb! Kitartást kívánok neked! Akaraterővel és kitartással mindent el lehet érni.
2020. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
180 kilós vagy, de még abban a korban, akik csúszdázni is szoktak? Itt valami nem stimmel.
2020. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem is hagyd el az édességet... És kezd el a Norbi Update1-et. Nekem is segített. Vagy Réka edzés. Én 3 hét alatt lefogytam mondjuk mert a legkeményebb edzést nyomtam végig;D
2020. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval. Vegyük át.

180 kilós vagy, szeretsz hintázni, de ha nagyon kell akkor elmennél az edzőparkba?

Szerintem az lesz a legjobb, ha otthon elkezdessz diétázni, fokozatosan kizárid az étrendedből a töménytelen mennyiségű szénhidrátot, (péksütik, fehérlisztes termékek) a cukros üdítőket, az édességeket, az előredobozolt ételeket, stb. Utána el kell kezdened mozogni. Fontos, hogy a kardiót, és az izomerősítő gyakorlatokat vegyesen végezd el, és mindenképpen kell min. 2 pihenőnap.

Ha kell még segítsék akkor írj privátban, és adok tippeket az egészhez. :)

2020. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*kizárod


A mozgáshoz plusszba:

-nem érdemes elkezdeni futni, főleg nem most a vírus miatt, de leginkább azért mert nagyon megterhelné az izületeidet.

-ajánlanám neked Szentgyörgyi Rómeó 3 hónapos edzésprogramját. Intenset-nek hívják, majd csekkold :)

(Van facebook csoportjuk is, érdemes csatlakozni nagyon segítőkészek ott az emberek. Ott találsz motivációt, egészséges recepteket is. :)

2020. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!