Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok rajtam a fölösleg, fogyni...

Sok rajtam a fölösleg, fogyni szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 43 - éves vagyok , ülő munkát végzek , napi 8 -12 órákat dolgozok és legtöbb esetben pedig hétvégéken is ! Ezért sajnos , mivel keveset mozgok , túlsúlyos lettem / 178 - cm és 98 kg ! A túlsúly főleg a hasamon látszik ! Milyen edzést , vagy tornát javasolnátok és egy -egy alkalommal mennyi időt kellene ezzel foglalkoznom ? Valamint , hogyan alakítsam az étrendemet ?
2020. jan. 17. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó fogyás titka 70% jó étkezés, és 30% sport eredménye.

Hasból a legnehezebb lefogyni.

Teljes étrendváltozással, és napi mozgással letudsz fogyni lassan, és tartósan.

Én 160cm és 94 kiló voltam hatalmas, lógos hassal. Én úgy fogytam le, hogy letettem az autót, és dolgozni gyalog jártam. Ez napi 40 perc gyaloglás be, és 40 perc gyaloglás haza. Munka közben is sokat kellett mászkálnom, lépcsóznöm. Hétfőn- szerdán.pénteken konditerembe járok olyankor súlyzós edzéseket csinálok. Amikor nem megyek konditerembe, akkor a férjemmel a lakásunktól nem messze lévő tavat 3x körbe gyalogoljuk ami olyan 1 órás gyaloglásnak felel meg.

Étrendem is változott. Én kalóriát számolok, nekem ez vált be. Amiről lemondtam az a kenyér, és pékáruk. Fő étrendem a csirkemell, lazac, és hal. Sokszor eszem rizst, vagy bulgurt. Nassolni sem nagyon nassolok. Olyan 1 éve csinálom. Jelenleg 61 kiló vagyok, de izmosodtam..

47/N

2020. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!