Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres ajakbalzsam-használ...

Rendszeres ajakbalzsam-használat kiszáríthatja az ajkakat?

Figyelt kérdés

Két hete minden nap 4,5 liter vizet iszom, multivitamint szedek és lefekvés előtt bekenem az ajkaimat a kékszínű labelloval, mégis pont ezek között a szerintem ideális körülmények között kiszáradtak az ajkaim, ami nálam nagy probléma, mert úgy garantáltan megjelenik az ajakherpeszem. Lehet, hogy rossz ötlet volt megelőzésképpen rendszeresen ajakbalzsamot használni?

Ha nem ez a gond, akkor mi okozhatja még a problémámat?


2020. ápr. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A labellok nem valami jók, azok engem is szárítanak. Carmex vagy blistexet ajánlom inkább
2020. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eskuszom, nekem evekbe telt, mire rajottem, hogy kimondottan szaritjak, ordogi kort csinalva ezzel.

Azota, de persze csak nok hasznalhatjak, az olajos szintelen szajfeny valt be. Divatcikk, azt hiszem, Maybeline, es kimondottan jot tesz, otthon is hasznalom.

2020. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A labello nagy sz#r, csak jobban kiszárírja a szám. Nekem is a carmex vált be, esetleg valami természetes összetevőkből készült olaj/ajakbalzsam is jó lehet, de ilyet még nem próbáltam.
2020. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!