Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a napi telefon...

Hogyan tudnám a napi telefon használatot lecsökkenteni?

Figyelt kérdés
Tudom! Lehet egy irtó nagy baromság ez a kérdés. De megnéztem mennyit használom a telefonom napi szinten, és 6-7 órát ír. Ami eszméletlen sok (szerintem) és nem is hittem el mikor ezt megláttam. Rendesen szégyellem magam ez miatt. Ezen szeretnék változtatni valahogy. Valaki egy két tippet adhatna. Köszönöm.

2020. ápr. 6. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használd. Ennyi. Este fél órád van megnézni az üzeneteket és kész.
2020. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a kérdés. Én is ezt vettem észre, csak nem ennyire drasztikusak a számok. Nem tudom, hogy minden Android tudja-e, de a MIUI-ban (Xiaomi) le lehet korlátozni, hogy melyik appot mennyit használhatsz. Én a sokat használtakat lekorlátoztam magamnak, hogy ne nyomkodjam annyit a telefont. Meg kell próbálni erre odafigyelni, és értékesebb időtöltést kitalálni.
2020. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!