Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Muszáj szájmaszkot hordani?

Muszáj szájmaszkot hordani?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, melegem van benne, érzékeny az arcbőrőm, pattanásokra hajlamos, muszáj ezt a maszkot hordani?

2020. ápr. 27. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ha nem mész sehova.
2020. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Én akkor se hordok, ha megyek valahova. Egyszerűen nem megyek 1,5 méternél közelebb az emberekhez oszt' jónapot!
2020. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ahol előírás, ott igen (lsd. a legújabb budapesti rendeletet). Amúgy nem értem az embereket, az üzletben az eladóktól, postásoktól, étel- és csomagfutároktól elvárjuk, hogy maszkot hordjanak, akkor nekünk miért esik nehezünkre megtenni?
2020. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én sem értem ezt a felfogást. Én is utálom. Izzad alatta a bőröm, nem kapok levegőt benne. Kellemetlen, igen de basszus meg nem fordulna a fejemben, hogy ezek miatt ne hordjam.
2020. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én meg nem értem, miért van a #2-es lepontozva. Én is lepontozhatnám a #3 és a #4-est, mert nem értek velük egyet, de nem pontozok le mást azért, mert más a véleménye.


Mindenesetre a #2-es tőlem hatalmas zöld pacsit kapott!

2020. ápr. 27. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem, én csesztem rá, pedig Budapesten tömegközlekedek. Van nálam egy alibi, de az is csak azért, ha valahol muszáj lenne felvenni (pl.: bolt).


Mivel a tisztifőorvos is elmondta ma, hogy az alsógatya maszkok hatékonysága nem bizonyított, nem fogom szivatni magam azzal, hogy nyári melegben az arcomra tegyem, és piszkáljam az arcom, mert rajta van ez a szar.


Igazából maszk nélkül, a teljes koronavirus hisztit leszarva sem sikerült elkapnom, pedig ugyanúgy éltem az életem, mint eddig, bejártam Budapestet, és január - márciusban az összes gócponti országot, múlt héten csinaltattam vértesztet, ami abszolút negatív lett, szóval amit az indexen írnak a terjedési képességéről, azt oszd el nagyjából 1 millióval.

2020. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6, teljesen egyet értek veled, én is csak a táskába dobok egyet, hogy legyen, ha valahol muszáj...
2020. ápr. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!