Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen enyhítésekre számíthatu...

Milyen enyhítésekre számíthatunk? ( május 3-tól)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan milyenre? Most egy ideje van egy fertőzés miatt szükségállapot, ami szép fokozatosan megszűnik, ahogy a járvány eltűnik. Majd az okosok rendezik a témát odafönn, a bársonyszékekben - nem az a dolguk? Csak csinálják jól.
2020. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nezd meg a meteorologia oldalain.
2020. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Remélem semmilyenre amíg ennyi beteg van.
2020. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd holnap megtudod, azt olvastam, hogy a szerdai kormányülésen fognak dönteni a továbbiakról.
2020. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem, az idősek boltba járási időpontja nem fog változni, marad nekik egy olyan idősáv, amikor csak ők vannak a boltokban, bár a múltkor bementem egy boltba, és majdnem mindegyik öregnek a szájmaszkja a nyakában volt... és az eladóknak is csak a felén volt maszk. Így oda-vissza fertőzik egymást, mert bárki lehet vírushordozó. - Ja, és nincs olyan, hogy majd a járvány megszűnik, addig itt marad, amíg nem lesz ellene védőoltás.
2020. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még sok beteg van, én nem számítok semmi pozitív javulásra. Ez biztos eltart még egy darabig.
2020. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!