Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy hete nem volt szekletem...

Ha egy hete nem volt szekletem, lehetek ket kiloval nehezebb? :/ vagy hiztam?

Figyelt kérdés
Nincs normalisan szekletem pedig eszem iszom rendesen. Soot. Folyton ehes vagyok,mintha semmit nem ennek egesz nap:( mi lehet ennek az oka?:(
2020. ápr. 28. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mozogsz rendszeresen?
2020. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
amúgy lehetsz nehezebb,igen:) mozogj sokat,egyél sok zöldséget:)
2020. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%

Lehetsz nehezebb igen.

Ha fiatal vagy akkor azért van ez mert kell a szervezetednek a táplálék.

Ha meg felnőtt vagy akkor is azért van ez mert kell a szervezetednek a táplálék de akkor az is mellé játszhat hogy össze vissza eszel, néha rengeteget néha keveset.

2020. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok,minden nap edzettem idaig,de miota ilyen osszevissza nincs szekletem,azota faj a hasam es nem megy. :(
2020. ápr. 28. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
igyal gyümilevet v kávét :D segíteni fog
2020. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem, de azonnal tegyél valamit, hogy legyen, mert esetleg hamar bélcsavarodás lesz a vége.


Ok: kényszeres alkat, kevés folyadék, kevés mozgás, rostszegény étrend, esetleg egyéb genetikai faktor.

2020. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál egy nagy bögre kávét. Sajnos van aki ritkán székel. Nálad mi volt eddig az átlag? Eddig is heti egyszeri volt? Ha nem, akkor mihamarabb beszélj orvossal. Ha már régóta ilyen, akkor is jó lenne ránézni egy hasi ultrahanggal. Valószínűleg valami emésztési probléma lesz, esetleg pszichés, mert kiskorodban sokszor vissza kellett tartanod. Mindenesetre amint lesz inger menj,ne nyomdd el, ez segít hosszú távon.
2020. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kavet minden nap iszok,eddig volt szinte minden nap..voltam orvsonal,stressze nem vagyok,es az orvos nem talalt semmi bajt😅
2020. ápr. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!