Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszertári asszisztensi...

Gyógyszertári asszisztensi OKJ-s tanfolyammal könnyen el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos tanfolyam. Ha belegondolunk, hogy szinte majd mindenhol van legalább egy gyógyszertár, esélyes, hogy el tudsz helyezkedni.
2020. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simával nehezen, már szinte mindenhová szakasszisztensi végzettség kell.
2020. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Málna1989 válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos nehéz vele elhelyezkedni. Én már nagyon régen végeztem ezen területen. Először elvégeztem az asszisztensit, hozzáteszem dicséretes volt a bizonyítványom sehol nem kaptam lehetőséget sehol nem voltak rám kíváncsiak, mondván “ végezzem el a szakaszissztensit. Ís tettem elvégeztem szinten dicséretes bizivel zártam. Büszkén mentem munkát keresni hátha. Imádtam tanulni a szakmát és nagyon szerettem volna benne elhelyezkedni. Mikor mentem gyógyszertárról gyógyszertárra és mindenütt elhajtottak mondván most nincs hely ... hát igazából szakmai tapasztalat hiánya miatt nem stb. Szóval rohadtul nem kérdezik mennyit tanultál mennyit tudsz stb. Csak az, hogy mennyi év van a hátat mögött. Megjegyzem Debrecenben minden patikát felkerestem , valamint sehol nem voltak kíváncsiak se a bizonyítványát se a tudásomra . Végül más munka területen helyezkedtem el , és feladtam a keresgélés.
2020. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Ha enyire szereted a szakmát ,akkor miért nem mész egyetemre gyogyszerésznek akkor bíztos lesz munkád.

Ennyi

2020. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#3-as: a bizonyítványban szereplő érdemjegyet kb nem nézik sehol, csak a megléte fontos (ebben az esetben).


Érdekes, hogy nekem folyamatban van a szakasszisztensim, kíváncsiságból elküldtem 3 helyre, mindenhonnan 1 órán belül visszahívtak, hogy szeretnének behívni állásinterjúra. Pedig nem a fővárosban élek...

2020. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!