Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor most május 4-én lazítana...

Elefánt137 kérdése:

Akkor most május 4-én lazítanak a kijárási korlátozásokon?

Figyelt kérdés
Már mindenhol írnak mindent szval én most nemtom mi van.

2020. ápr. 30. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol írják, akkor igen.
2020. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak vidéken, Bp-en marad minden.
2020. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vidéken nem lesz kijárási korlátozás a továbbiakban, már csak Bp+agglomeráció
2020. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidéken a mászkálás elméletét hozzáigazítják a gyakorlathoz. Eddig is mindenki lófrált amerre akart és ezután is ez lesz.
2020. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen lazítanak egyelőre csak a főváros marad meg még valamelyik nagy városok, de azok is szerintem 1-2 hetes késéssel állnak vissza.

“Így élni amit a védekezés kikövetelt tőlünk azt hosszabb távon nem lehet”-ezt maga a miniszter elnök mondta és ebből nekem az jön le hogy lesz enyhítés és ha lesz akkor az úgy is fog maradni mert nem érdeke ezt fenntartani meg újra és újra bevezetni.

Tök mindegy mit mondanak a tudósok mert az van amit az Orbán mond aki nem ért vele egyet meghurcoltatja hogy rémhíreket terjeszt.

2020. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!