Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sorozatosan ébredek fel...

Sorozatosan ébredek fel hajnali 2-3 körül már néhány napja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy azért, mert bukóra vannak téve az ablakok és fázom, de ma becsuktam őket, de ma is felébredtem. Elég idegesítő, mert utána nem nagyon tudok visszaaludni.



ui: lehet, hogy rossz a kategória, bocsi


2020. ápr. 30. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem január elején kezdődött egy ilyenem és több mint 2 hónapig tartott. Nem találtam az okát, próbáltam Sedacur-t de nem segített. Az elalvás rendben ment (este 10-kor, emberi időben) és mindig 4.5-5 órával utána ébredtem fel. Ha mondjuk éjfélkor feküdtem le, akkor hajnali 5-kor ébredtem meg. Sokszor vissza se tudtam aludni 1.5 órán át.


Szerintem ne foglalkozz vele. Éld tovább az életed, mint eddig és majd egyszer rendeződik. Ha nyugtalan vagy, kérj labort a háziorvostól, de kétlem hogy bármi látszódna (nekem rendben volt).

2020. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2020. ápr. 30. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen kelek fel hajnal 3-kor, vagy elotte vagy utána pár perccel. Olvastam valahol, hogy általában ez egészséges is. Kétütemű alvásnak hívják. Mondjuk én ha így alszom kevésbé vagyok nyomot, mintha egyszer kelnék fel.
2020. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is így vagyok. 3-kor vagy az előtt felébredek. Korábban nem volt ilyen.
2020. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kapcsolják be a HAARP-ot, azért nem tudsz aludni. Nem vagy egyedül vele, sokan megérzik. Persze sokan nem, azok csak leszólnak, hogy hülyeség, de csak azért, mert ők nem tapasztalják. Ez olyan, mintha egy színvak azt mondaná, hogy nincsenek is színek, csak a hülyék találják ki.
2020. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megjön kint a macsek és nyávog párat, aztán megy sunyni.
2020. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!