Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pici zsírpöttyök vannak a...

Pici zsírpöttyök vannak a szám körül, nem lehet őket kinyomni. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vannak apró zsírcsomók közvetlenül a felső ajkamnál. Néha van, hogy megnyomkodom, de begyullad, úgyhogy nem nyúlok már hozzájuk. Néha máshol is felbukkannak az arcomon. Nem eszem különösen zsíros ételeket. Mitől lehet és hogy tüntethetném el? Kozmetikushoz most nyilván nem tudok eljutni.

2020. ápr. 30. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem körül vannak. Az orvos még gyerekkoromban azt mondta, hogy a helytelen táplálkozás miatt. Igaz, már ritkábbak, de tűvel szoktam kipiszkàlni, utána pedig lefertőtlenítem. Kb félévente egyszer.
2020. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, bár igyekszem odafigyelni a táplálkozásra. Marad helye, ha magadnak kiszeded? Bár a számnál nem mernék kísérletezni a szurkálással. :D
2020. máj. 1. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Marad, igen. De körülbelül két nap múlva eltűnik a seb is, ezért érdemes fertőtleníteni, az összehúzza(na, meg nem lenne jó, ha begyulladna). Persze a tűt is fertőtleníteni kell. Legjobb, ha mást kérsz meg, hogy tűvel szedje ki, szerintem még a kozmetikus is kiszedi egy kis pénzért, egyébként. Krém nem tudom van-e rá, gyerekkoromban még nem volt, az biztos.
2020. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. máj. 2. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!