Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami hormonális rendelleness...

Valami hormonális rendellenesség lehet, vagy egyszerűen későn érő típus vagyok?

Figyelt kérdés
29éves vagyok, és csak az utóbbi három évben kezdett nőni az arcszőrzetem, még nem teljes, de mára már vállalható a borostám. Azonkívűl, mindig is vékony voltam, de az utóbbi egy évben kb 6kiló jött fel. Úgy veszem észre, hogy a vállam, és a csípőm is szélesedett.

2020. ápr. 30. 19:27
 1/2 anonim válasza:

Szia! Sajnos ez mindkettő lehet. A családodban vannak olyan tagok akik hasonló dolgokat tapasztaltak? Nagyszülőknél esetleg? Van, hogy egy generációt ugranak ezek a jellemzők.

Ha nem, akkor is lehet genetikai.


Sajnos így ennyi alapján nem tudom neked megmondani hogy a miért nem tudsz hízni, mennyit eszel? Többet eszel e mint amennyit mozogsz?

Ha nincs más panaszod amellett hogy nem hízol (ájuldozás, vitaminhiány) akkor szerintem nem kell pánikolnod, próbáld meg megtalálni mi az ami működik neked, tömegnövelés szempontjából.


A testépítők például, pár óránként, akár naponta öt-hatszor is nagy kalória tartalmú ételeket esznek. (Feltéve ha az a célod, hogy hízz.)

2020. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egészségesnek érzem magam, nincs panasz. A családban nemtudok másről, aki hasonlóan fejlődött volna. Apám 19éves katonaként férfiasabban nézett ki, mint én most. Kamionsofőr vagyok, viszonylag keveset mozgok, kB 10 10éve sportoltam utóljára, akkor sem kifejezetten aktívan.
2020. ápr. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!