Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha ilyen hatással...

Normális, ha ilyen hatással van rám az altató?

Figyelt kérdés
Enyhe alvásproblémákkal küzdök, erre írt nekem fel az orvosom Zolsanát, viszont engem nem csak elálmosít hanem elèg erősen bekábít :D szedelgek, forog velem a világ, plusz ad egy extra jókedvet. konkrétan másnap szinte alig emlékszem hogy mit csináltam, vagy hogy kivel beszéltem. Na most, az lenne a kerdesem, hogy ez mennyire normális egy ilyen altató mellett?

2020. máj. 1. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Az altató így müködik, kikapcsol!

ÉPpen ezért teljesen értelmetlen mérgezni vele a szervezetedet, az alvásproblémákra nem ez a megoldás (föleg "enyhe" esetekben), hanem meg kell keresni az okokat és azokat szüntetni meg.

2020. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem semmi, hogy enyhe alvászavarra ilyen erős kábítószert írtak fel neked.. ez a szer felér egy lórúgással..
2020. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, nem is tervezem hosszútávra szedni. Én leginkább az emlékezetkiesésen lepődtem meg, mivel azért ez nem kimondottan erős gyógyszer ( frontinhoz, xanaxhoz képest) nem vártam ilyen mellékhatásokat. De gondolom ez is szervezetfüggő.

Köszönöm a gyors választ!

2020. máj. 1. 10:33
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Úgy tudom, ennél sokkal gyengébb szintetikus altató nem is nagyon létezik, nekem kapásból ezt írták fel. Mivel a gyógynövényes altatók sajnos nem érnek túl sokat, nincs más választásom :(

2020. máj. 1. 10:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Frontinhoz/Xanaxhoz képest igenis erős! Miért nem nyugtatóval próbálkoztatok először?
2020. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod, senki nem "tervezi" hosszú távra, csak mire hatni kezd, addigra hozzászokik és utána anélkül nem tud aludni többé - azaz mindig marad még egy "kis ideig", amíg teljesen függö leszel!
2020. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bio-melatonint próbáltad?
2020. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedsz, ezt az altatót is erős alvászavarra írják fel, te pedig enyhét emlegetsz. Többet kipróbáltam, egyik se okozott emlékezetkiesést és extra jókedvet sem, így úgy gondolom neked ez nagyon erős.
2020. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez pont nem lórúgás, a gyengébb altatók közül való, de mindegy. Bevétel után rögtön feküdj le, mert anélkül érdekes dolgokat okozhat, pl. eufóriát, amnéziát. Ha így is kellemetlen, inkább ne szedd.
2020. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

»A Zolsana kizárólag súlyos, a munkaképességet nagymértékben csökkentő vagy a beteget erősen megviselő alvászavar kezelésére rendelhető.«


.."gyengébb altató".. :D

2020. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!