Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha lefekszem össze-vissza ver...

Ha lefekszem össze-vissza ver a szívem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban tapasztalom ezt.

Arra lettem figyelmes, hogy napközben nincs ilyen problemam és szinte mindig csak este jön elő mikor lefekszem, nyugalmi helyzetben filmezünk vagy elaludnék.

Konkrétan azt érzem, hogy erősebben ver a szívem mint általában, amikor úgymond nem is érzem. Nagyobbakat, erőteljesebbeket üt és néha mintha kimaradna egy ütem, vagy épp felgyorsul.

Mi lehet ez? :( 1 csésze kávét iszom naponta,nem dohanyzom, az utóbbi időben sport sem volt sok. 23n


2020. máj. 1. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
En is tapasztaltam ilyet mar de olyankor általában sok kávét ittam vagy energia italt. Ilyesmikre figyelj oda lehet kene csökkentsd. Nem idegeskedsz valami miatt? Az is közre játszhat, stressz, nyugtalanság.
2020. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Nekem csak napi egy adag kávé van, nem hinném, hogy sok, de nem szívesen hagynám el:(


Igazából nálam a nyugtalanság állandó, folyton a jövőn agyalok és azon, hogy mit kellene csinaljak. Eddig ilyen tünetem nem volt emiatt

2020. máj. 1. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Kardiológia minél hamarabb amint lehet. Van egy ismerősöm akinek hasonló tünetei voltak de lehet több oka is. Ki kell vizsgáltatni
2020. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikusan stressz. En husz even at mindent megprobaltam, de a nyugtato szedese ota vagyok jol. Hosszu tavon szedem, de atmenetileg, alkalmilag, keveset is lehet. Xanax.
2020. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!