Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, ha ritkán...

Mitől lehet az, ha ritkán alkoholt iszok hétvégén bulizáskor és lefekszem aludni hajnalban akkor nem tudok aludni, mert erősen és gyorsan dobog a szívem egészen reggelig?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon felpörögsz. Az az igazság, hogy nem tudom pontosan, csak hírből tudok olyanról, hogy egyik ismerősöm ebbe halt bele (pontosabban abba, hogy ezzel a tünettel elment orvoshoz, ő beadott neki egy élénkítőt, ami úgy megdobogtatta az amúgy is meghajtott szívét, hogy összeesett és meghalt). Nem azt mondom, hogy neked is ez a bajod, de hogy nem jól reagálsz a piára, az tuti. Mennyit bulizol ilyenkor? Nagyon sokat táncolsz, tombolsz, mozogsz? Vagy kevered valamivel az alkoholt (khm...)?
2010. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholnak van egy érdekes hatása. Ha fogyasztás után rögtön lefekszik az ember, gyorsan elalszik. Viszont egy idő után pedig éppen, hogy felébreszt az alkohol. Mellőzd a fogyasztását. Igyál ásványvizet a buliban.
2010. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak vörös vagy fehérbort szoktam, itthon hétvégén este barátokkal beszélgetés közben. Szóval akkor rám úgy hat mint a kávé...
2010. ápr. 8. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
érdekes, h ilyen piákat iszol és ettől pörög be a szíved nálam pont az ellentét, mert hiába legurítok vagy 2 liter Coca Colát meg jó pár felest és mondjuk úgy, h beálltam nagyon korán bealszom!
2010. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!