Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem 1 szem altatót,...

Bevettem 1 szem altatót, előtte ittam 2 sört. Várom, h hasson, szeretem amikor bódít. Mostmég csak miinálisan erzem, fog erősődni még? Van-e vkinek ilyen jellegü tapasztalatata?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Félórán belül megborulsz ha küzdesz ellene. Nem tudok aludni mozgójárművön, hosszú busz úton voltam, vettem be egy altatót hátha segít. Csak sokkal szarabb lett mert nem tudtam elaludni de az altató közben dolgozott és totál úgy nézhettem ki mint aki drogozik
2020. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Persze, én is így kezdtem, mert olyan kellemes volt.. Azóta rendszeres lakója voltam a pszichiátriának és párszor meg akartam ölni magam, ja, és előfordult, hogy 5 napig nem tudtam aludni egyáltalán. Nem bizonyult túl jó szórakozásnak.:(
2020. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy borderline barátom használta ezt. Meg nitrohígítót, aztán 40 évesen azt mondta neki az orvos, nemsokára meghal tőlük. Kiment külföldre, és azt mondták, leszokott, de nem hiszem el, 25 év drogozás után az nem lehet. Szerintem drágább drogokra váltott. Dührohamai voltak, szétesett a szervezete, egy roncs lett.
2020. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Konkret altato pia nelkul sem jatek, kizarolag atmeneti megoldas sulyos alvaszavarnal. Nyugtato az, amitol aludni is jol lehet, meg keves piaval bodulni nagyobb baj nelkul.

Onpusztitasi tippeket ne varj.

2020. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyenge Frontin-om van(0,25, a legkisebb adag), mert apám azt kapja, de én szedem :D Én is piával veszem be, mert egyébként semmit sem ér. Mondjuk én inkább felébredek tőle, és boldogan netezek tovább, de ez egyéni. Mindenkinek más a tolerancia szintje. Ha erősebbet veszel be, akkor hamarabb hozzászokik a test, ez tény.
2020. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!