Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számíthatok most, hogy...

Mire számíthatok most, hogy elkezdtem szedni ezt a gyógyszert? Nagyon kíváncsi vagyok rá, szívesen felpontozom bárki válaszát aki ad valami támpontot nekem!

Figyelt kérdés

Naponta 2 tablettát kell bevennem. Utánaolvastam magyarul, franciául, németül is, de igazából semmi olyat nem találtam ami tényleg leírta volna hogy mit is várhat tőle az ember, csak az alapszöveg van mindenhol, miszerint nootropikus hatással bír. Ezt azelőtt is tudtam hogy kitaláltam volna hogy nekem ez kell. Mégis mikor kezd hatni, mit várhatok tőle? Érezni is fogok valamit, vagy inkább csak csináljam a szellemi tevékenységet, és majd feltűnik?

Olvassak könyvet, írjak verset, próbáljak új dolgokat tanulni, stb?



2020. máj. 2. 08:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Istenem :D NOOTROPIL a gyógyszer. Pont ez maradt ki... Bocsánat, rám is fér ahogy látom :D
2020. máj. 2. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Semmit. Nem fogod észrevenni a különbséget. Idősek szokták szedni, inkább elővigyázatosságképpen.
2020. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Miért van rá szükséged? Főleg napi kettőre?

Ezt agyi katasztrófák (stroke, agyvérzés, agyi infarktus) után szokták kezelésre alkalmazni.

2020. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!