Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a pattanásokat a fenékről?

Figyelt kérdés
Szóval, már hónapok óta pattanások vannak a fenekemen és egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni. Nagyon zavarnak.

2020. máj. 3. 16:06
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Kinek mutogatod azt a popsit, hogy zavar? Vagy fényképezgeted? Egyébként, ha tele van pattanással az tényleg nem szép látvány még egy jó popsin sem...valami hasonlóval kezeld, mintha az arcodon lenne, ha ott hat, akkor a fenéken is.
2020. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a párjànak nem biztos, hogy nagyon tetszik. Nyilván nem ezért fog senki szakítani, de akkor sem esztétikus látvány. Nekem is volt egy időben sok, én arctonikkal kentem pár napig fürdés után, és utána elmúlt. Ha visszajött, akkor megint elkezdtem kenegetni.
2020. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napoztatással.
2020. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!