Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40 feletti,120 kg-os nő,...

40 feletti,120 kg-os nő, hogyan kezdje neki a fogyókúrának?

Figyelt kérdés
Mely ételek segítik elő a fogyást? Milyen edzésforma beiktatása lenne a megfelelő?

2020. máj. 3. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Séta, torna

1200 kalóriás diéta

2020. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Az első lépés az étkezési napló. Töltsd le valamelyik kalória számláló appot, vezesd egy hétig becsülettel, és egyértelműen látni fogod, mit kell változtatni.
2020. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ahogy mindenki más, egyen kevesebbet!

120 kg-al ízület kímelő torna, seta első időben.

A lenyeg az étkezés. Fogyni úgy tudsz, ha kevesebbet eszel, mint amit elégetsz. A leghízlalóbbak a kenyér, krupli, tészta, rízs stb. Nem érdemes kiagyni az étkezésből, de érdemes csökkenteni, kiváltani egészségesebbre. Sok zöldség és fehérjék. Ivás meg csak víz.

2020. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy személyi edzőt, aki segít fokozatosan és biztonságosan csinálni a megfelelő gyakorlatokat, azonkívül a kajálásban is tud neked segíteni pl. étrendet írni.
2020. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Indulásként rúgja ki maga alól a széket, és ezt viccen kívül mondom. Sőt mindenkinek ezt kellene tennie.
2020. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sikerült beszereznem egy evezőpadot, és holnaptól a sétát is rendszeressé teszem. Az ételekre is jobban odafigyelek, hogy mit, mennyit és mikor. Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat Mindenkinek!🙂
2020. máj. 4. 00:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy van e valami betegséged. Pl.én barmit bevetettem (rendszeres testmozgás, csak egészséges ételek fogyasztása stb.) De egy grammot nem sikerült fogynom. Majd kiderült, hogy van betegségem, ennek megfelelően kaptam gyógyszeres kezelést és speciális diétát. Az eleje nagyon kemény volt, de megszoktam és nagyon könnyen lecsusszantak a kilók. Ma már nem is számolom drasztikusan a szénhidrátot mégis sikerül tartanom a súlyomat. Ennek is érdemes utána járni.
2020. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, május 4-e óta történt valami egyáltalán?
2020. máj. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ige, "megmoccantam", -4 kiló eddig. Az első napok kemények voltak, de ahogy telnek a napok, egyre könnyebben megy a torna is. Viszont, visszatérve a melóba - éjszaka is dolgozom, ülő munkát - kicsit aggódom az éjszakai evés miatt, de továbbra is odafigyelek az étkezésre, és a napi mozgásra és a sok folyadék bevitelre. Ami fura, hogy napi 2-3 liter vizet próbálok magamba diktálni - hihetetlen mennyire keveset ittam azelőtt - és nagyon úgy tűnik, hogy jobban meggyűlik a bajom azzal, hogy elegendőt igyak, mint a diétával. Látszatra persze még semmi különbség, de már most jobban érzem magam a bőrömben. :)
2020. máj. 28. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy mikor eszel, ha kalóriadeficitben vagy. Kitartást, pár hónap múlva már látványos különbség lesz.
2020. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!