Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dohányzásról való leszokásban...

Dohányzásról való leszokásban kinek milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés
Hallottam csökkentős módszerről, tapasz és rágó vagy hogy valaki azonnal letette. Esetleg tanácsok akik kávézni szoktak, hogy mellette mit csináltak? Nekem minden reggelem azonnal kávé és cigivel indul. Ötleteket tudtok mondani, az ilyen helyzetekre?

2020. máj. 5. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a niquitin minitab..bár először olyan íze van hogy jajj..

De nagyon köhögtem, muszáj volt..

2020. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem működött a csökkentős módszer, sem a rágó/tapasz, sem allen carr. Egy évig próbáltam leszokni de mindig visszaestem. Egyszer egy legénybúcsún úgy berúgtam hogy teljesen kiütött 3 napra. Hétfő kedden be sem tudtam menni dolgozni annyira szarul voltam. Cigit nem tudtam szívni, eszembe sem jutott rágyújtani. Aztán még pár napig nem kívántam a cigit, 1,5 cigimentesség úgy gondoltam hogy most vagy soha. Sikerült 5 éve nem gyújtottam rá. Életem legjobb döntése volt, fura látni mikor egy dohányos miatt meg kell állni egy 3 órás autóúton mert muszáj rágyújtania.
2020. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 30-40 szálat szívtam ötvennéhány éven keresztül, azután letettem, de a napi 1-2 kávéhoz rágyújtottam, meg ha nagyon fölb..zták az agyamat, vagy egyszerűen nagyon megkívántam. Aztán abbahagytam a kávét, így már csak napi 1-2 szál maradt, az meg pár hónap alatt elkopott. Amúgy meg a leszokás alatt mindig előttem volt a cigi, öngyújtó, hamutartó, ha elmentem otthonról, akkor is. Valamivel több, mint három éve nem gyújtottam rá, tán kétszer beleszívtam az asszony cigijébe.
2020. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem vettem többet. Mondjuk én csak napi 2-3 szálat szívtam, így nem volt nehéz leszokni. A kávé maradt és maradni is fog, de csak napi 1x felkelés után. Közben átfutom a napi híreket. Ez kiváló párosítás. :)
2020. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
0%
El sem kezdtem!
2020. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket és a tapasztalatokat. :)
2020. máj. 6. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!