Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kapott valaki közületek...

Hosszúhajú kérdése:

Kapott valaki közületek korona-tesztes behívót a reprezentatív felmérésre?

Figyelt kérdés
hogyan kaptátok? telefonáltak? vagy levélben? hivatalos küldeményben? stb....

#koronavírus #reprezentatív felmérés
2020. máj. 6. 02:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10.igen a krónikus miatt rászabadulhattak...
2020. máj. 7. 22:28
 12/15 anonim ***** válasza:
És honnan tudják, hogy kinek milyen betegségei vannak ?
2020. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
szerintem taj szám alapján kórházi nyilvántartásból kicsekkolhatják - lehet hogy a ksh ehhez hozzáférhet,mint kivételes szerv???????? szerintem a kormánynak különleges jogköre hatalma van ilyenkor, ők hozzáférhetnek. - nem tudom.. gondolom.
2020. máj. 8. 00:10
 14/15 anonim ***** válasza:

12: Benne vagyunk az eü. központi nyilvántartásában, minden oda bekerülő adatot (mikor milyen gyógyszert írtak fel pl.) ismernek.

Gyors guglizással ezt találtam a KSH-nál: „A háziorvosi szolgálatokhoz bejelentkezett lakosok betegségeiről

a Központi Statisztikai Hivatalban 1993 óta kétévente készül felmérés.”

És két KSH adattábla példának a betegségekről:

[link]

[link]

2020. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióitok, a „nagy testvér” mindent tud rólunk, nem is annyira valóságtól elrugaszkodott ötlet a kínaihoz hasonló pontrendszer ( [link] bevezetése.
2020. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!