Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlen szagú a...

Nagyon kellemetlen szagú a leheletem. A tünetek mire utalnak? Korona vírus miatt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve kezdődtek ezek a problémák. Szinte állandó kellemetlen lehellet, gyakori orrdugulás, váladék a torokban( amit ha kinyitom a szám és tükörnél nézem akkor meg is rudom nézni). De a legkellemetlenebb az a leheletem. Reggelre olyan, mintha egy erős, büdös réteg belepné a szám és ez olyan erős, hogy szinte elhányom magam. Sokszor még a fogmosás se segít mert utána kb. 10percre ugyan olyan. Szóval már meguntam ezt az egészet. Így a korona vírus miatt nem is tudom műttetni magam. Szoval valami gyógyszer esetleg ami segíthetne? Vagy esetleg tudja valaki, hogy mi lehet a probléma? Járt már valaki ilyen cipőben esetleg? Aki igen, annak változott? Ha igen akkor mit csinált? Várom a segítségeket. :)
2020. ápr. 10. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pl. reflux, odvas fogak, rosszul záródó gyomorszáji izomzat és akár nem megfelelő táplálkozási szokások is állhatnak a háttérben. Csak doki tudja megnevezni a pontos okokat. nem biztos, h műtétre kell menned, és a gyaki népe nem írhat neked fel gyógyszert, sajnos.


Egy konkrét javaslat: a lepedéket reggel kapard le a nyelvedről.

2020. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, van külön erre eszközöm. Ezt is próbáltam már. Orvoshoz nemtudok elmenni sajnos. A vírus miatt
2020. máj. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!