Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számomra komoly problémával...

Számomra komoly problémával küzdök. Ezen segíthet valamilyen jóga, vagy más, amivel sajtá magam tudom gyógyítani magam?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, szóval rövidre fogom.

Gyerekkorom óta, folyamatosan bántottak lelkileg a többiek.

Pedig egyszerű kislány voltam. Akkor még nem tűnt fel a dolog, nem is figyeltem oda annyira( persze volt olyan, hogy ráébredtem, hogy valamiért mindenki bánt, de nem értettem miért. Most felnőttként, elég komoly problémákkal küzdök e-miatt.

Szinte teljesen antiszociális lettem, félek az emberek szemébe nézni. Ha az utcán megyek, folyamatosan úgy látom, hogy mindeni úgy néz rám, mintha földönkívüli lennék, undorral, vagy nemtudom és ilyenkor nem értem, hogy miért?(de lehet, hogy csak Én látom így) Gondolom ez a dolog a gyerekkori folyamatos kiközösítéstől jöt létre.

De mivel tudnám ezt leküzdeni? A jóga segít, vagy valami módszer?

Már kétségbe vagyok esve! Én teljesen normális voltam, és nem értem, miért érdemeltem ki, hogy ennyire lenézzenek és egyebek. Szinte már teljesen pesszimistán állok mindenhez.

Van még valaki ilyen helyzetben?


2010. júl. 28. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Na ezt is jól elírtam, most e-miatt is jönnek gondolom a beszólások, meg egyéb kedves dolgok: "amivel sajtá magam tudom gyógyítani magam?"

Szóval *saját!

2010. júl. 28. 21:49
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamint még mostanában küzdöm le a kényszerbetegségemet is, ami már bárki számára szemmel látható volt.

Szóval ez mindenképp csak orvossal oldható meg, vagy ha van mellettem valaki, akkor valamilyen módszerrel és akaraterővel sikerülhet?

2010. júl. 28. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet jógázni, meditálni, zenét hallgatni, sportolni ez mind jó hatással lesz rád. Keress hozzád hasonló embereket, barátkozz velük de egy jó pszichológus/pszichiáter is segíthet neked.
2010. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. júl. 29. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!