Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség ha képtelen vagyok...

Betegség ha képtelen vagyok elaludni időbe majd felkelni mint a rendes emberek?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, hogy nekem megterhelő. Pont éjfélkor feküdtem le majd fél9-kor keltem. Amúgy többnyire 3-kor fekszek és 10-kor kelek, akkor energikusnak érzem magam, most 10 perc volt mire rávettem magam, hogy felkeljek.


Suliba 14 évet jártam, mivel megbuktam+1 év technikum, közel volt a suli, de én mindig fél 7-kor ébredtem 9 évig (általánosba buktam ) középiskolába a város másik végébe jártam, akkor 1 tanévet és 3 hónapot 6-kor keltem mert busszal jártam, majd meguntam meg jogsim is lett így autóval akkor meg fél7-kor ismét. De borzalom volt, számomra megszokhatatlan. Amikor lett munkahelyem akkor már 5:55-kor keltem mert 7-re kellett bejárni. Majd kitettek, mentem műszakba, azt nem nem bírtam, 4:15-kor keltem, hogy 6-ra ott legyek.


Tudom, ez sokaknak normális, de nem tudtam megszokni, azért is írtam, hogy "rendes emberek" mert én nem vagyok az, de gondolom a leírás alapján lejött, még munkahelyem sincs..


De ez betegség lehet?


2020. máj. 7. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez jellegzetesség. Van, aki korán szeret kelni, van aki későn.

Két választásod van:

Vagy nagy önfegyelemmel a munkakezdéshez igazítod a napodat. (ha a rendet tartod hétvégén is, akkor át lehet állni 4-5 hét alatt)

Vagy keresel olyan munkahelyet, ahol járhatsz később

2020. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én legkésőbb 1/2 7-kor felkelek. Mostanában azonban előfordul, hogy éjszakába nyúló feladataim vannak. Ezt nap közbeni alvással oldom meg.

2020. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En barmikor alszok el ejszaka, ha 8-ig, 9-ig aludhatok teljesen jol vagyok. Viszont, ha 8 orat alszok, ha 15ot, de reggel 6-7 korul kelnem kell, minden bajom van. Egesz nap olyan vagyok, mint a mosott szr, este 6 korul meg feleledek es alig akarok elaludni. Ilyen tipus vagy, ennyi.
2020. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!