Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drága nagymamám a lazacot...

Drága nagymamám a lazacot műanyag tányérben mikrózta meg nekem. Mennyire volt jó ötlet így elfogyasztani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sokszor mikrózom műanyag edényben, még élek.
2020. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem műanyag edény hanem kistanyer
2020. máj. 8. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Mamam rendszeresen ezt csinalta falun', es meg elek :D
2020. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten mikrohullámú sütőben alkalmazható edények (tányérok), amelyek anyaga nem melegszik fel mikrózás alatt és nem is indul bomlásnak a műanyag, nem oldódnak ki belőle az egyes alkotórészek.
2020. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, inkább örülj, hogy így ellát.
2020. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, semmi baj nem fog történni! A legrosszabb, ami történhet, az egy kis hasfájás, ami reggére el fog múlni mindenképp!
2020. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Drágám, hány éves vagy? Semmi bajod nem lesz.. Hidd el, olyan edényben nem mikrózna amiben nem lehet, nem bolond nagyanyád. Legközelebb old meg magad és nem fogsz pánikolni. Lehet hogy nyers voltam, de gondolkozz kicsit, mielőtt rosszul ítélsz.
2020. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked semmi bajod nem lesz, de a tányér többé az életben nem lesz szagtalan, az biztos.
2020. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!