Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli merev izmok, izületek?...

Reggeli merev izmok, izületek? Ez lehet valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Egy jó pár éve sajnos, hogy reggel merev, fájó izmokkal kelek. Sportolok elég sokat, de amikor kevesebbet edzettem akkor is ez volt . A vérképem tökéletes, szedek magnéziumot, multivitamint kúra jelleggel, de egyébként is odafigyelek a táplálkozásomra. A matracok egy kifejezetten drága darab, és nagyon kényelmes, de mindegy is ,mert az előzővel ugyanez volt.Borzasztó fájdalmakkal kelek reggel,néha jobb néha rosszabb. Autoimmun betegségem van két féle, de az orvos szerint egyik sem okoz ilyet. Szerintetek mitől lehet?
2020. máj. 9. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egész testes fájásról beszélünk vagy bizonyos tagok csak? Pl. csak hát. Vagy derék és hát. Vagy láb és derék stb.


Mennyi idő mire elmúlik felkelés után? Elég, ha konyhában ücsörögve kávézol és már attól elmúlik, vagy csak akkor múlik el, ha már rendesen mozogni kezdesz (járkálsz, hajlongasz stb)?


Köszi előre!

2020. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Majdnem mindenhol fáj ,volt olyan időszak,hogy szó szerint négykézláb másztam ki a fürdőbe .

Hát-derék-has a legrosszabb,de végtagokban is érzem ,illetva könyökömben .

Felkelés után ha kicsit járkálok,felöltözök,elmegyek mosdóba stb akkor elmúlik ,tehát mozgásra szerintem .

2020. máj. 10. 00:42
 3/6 A kérdező kommentje:
kb. Fél-1 óra amíg helyrejön. Utána semmi bajom .
2020. máj. 10. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm!


Tehát a vérképedben semmiféle gyulladásra nem volt jel?


Néztek TSH, anti-TPO és D vitamint is?


Reumatoid artritisz is ki van zárva?


Bocsi a sok kérdésért, próbálom beazonosítani, hogy mi lehet :) Nem csak annyit odanyögni, hogy vegyél új párnát.

2020. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a pajzsmirigyem kicsit alulműködik ,de az orvos szerint nincs szükség gyógyszerre . Anti tpo-t is néztek,és az rendben,nem autoimmun eredetű az alulműködésem .

Reumára még nem vizsgáltak .. az jelentkezhet ilyen formában ? Mert egyébként se sport alatt, se napközben nem fáj semmim .

D-vitamint azt nem néztek még soha a vérképemben ,ha jól tudom

2020. máj. 11. 02:01
 6/6 anonim ***** válasza:
RA vagy SLE benne lehet.
2020. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!