Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik multivitamint szednek/sze...

Akik multivitamint szednek/szedtek, tapasztaltatok mellékhatásokat? Pl hányinger, étvágytalanság stb.23/L

Figyelt kérdés
Több, mint 2 hónapja szedek multivitamint (1 hónapig nőknek való Centrumot, utána Biotech USA-t kezdtem el). A biotech USA-s azt írja napi 2 tablettát kell bevenni, de csak egyet szedek, mert félek attól, hogy esetleg sok lenne a szervezetemnek. Nem tudom, hogy a vitaminoktól van-e, de minden nap (főleg este, lefekvés előtt) hányingerem van, alig van étvágyam, fáj a gyomorszájam. Ti tapasztaltatok valamit? Ha nem, akkor milyen vitamint szedtek?

2020. máj. 9. 22:09
 1/5 anonim válasza:
Nekem ég a gyomrom a mesterséges vitaminoktól. Helyette inkább gyömölcsöket és zöldségeket fogyasztok.
2020. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha kevesebbet eszel mint amennyi javasolt, abból miért származna bajod? ha többet eszel, az vezethet problémákhoz, de az is csak akkor, ha huzamosabb ideig eszel sokat
2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy attól van bajom, hogy kevesebbet szedek, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy alapból okoz-e másoknál mellékhatást.
2020. máj. 9. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Elírtam az elején: szedtetek
2020. máj. 10. 11:17
 5/5 anonim válasza:
Hú, persze! Konkrétan nekem eddig nem volt olyan multivitaminom, amitől nem volt hányingerem. Az Actival és a Centrum volt a legdurvább. Most elkezdtem a Gal-t, ami ugyan drágább, de egyelőre nem vagyok rosszul tőle. Néhány hete szedem.
2020. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!