Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli rosszullét (nem...

Reggeli rosszullét (nem terhesség) oka?

Figyelt kérdés

Gyakori, hogy rosszullét lép fel nálam ébredés után. Ez furcsa, üres és fájó érzést a gyomorban, étvágytalanságot és erős hányingert foglal magába. Hányni még egyszer hánytam emiatt a bosszantó reggeli rosszullét miatt, de annak már két éve.

10 perctől akár 1 óráig is terjed, hogy meddig tart.

Terhes nem lehetek, mivel szűz vagyok.


Esetleg van itt valaki, aki hasonló tüneteket tapasztal vagy tapasztalt, vagy aki talán tudhatja, sejtheti, hogy mi okozhatja?



2019. aug. 23. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez rendszeresen előfordul akkor doki, kivizsgálás.

Vércukor, vérnyomás, epe, gyomor probléma is lehet

2019. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég rendszeresen, körülbelül 2 és fél, vagy 3 éve tapasztalom, utóbbi egy évben egyre gyakoribb.
2019. aug. 23. 17:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Okozhatja esetleg alacsony vérnyomás? Ha felállok fekvő vagy ülő helyzetből, akkor elsötétül a világ, szédülök. Azt hallottam, hogy ez arra utalhat. Nem tudom ez kapcsolódik-e ehhez, de folyton sápadt vagyok, szinte mindig hideg a lábfejem, és nagyon könnyen elzsibbadnak a végtagjaim, sőt ritkán még az arcom is zsibbad.
2019. aug. 23. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásmérő. Vegyél egyet, és napi 3x mérd a vérnyomásod. Észre fogod venni ha túl alacsony vagy épp túl magas. Ha a pulzussal van valami, azt is látni fogod. Ha ezek 2-3 napi mérések után rendben vannak, akkor nem vérnyomás probléma lesz. Akkor kezdenék egy sima vérvétellel. Ha pedig gond van a vérnyomással akkor kardiologia.
2019. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképp bármi okozhatja, az alacsony vérnyomas/vércukortól kezdve, a refluxig akármi. Elég refluxgyanús különben, nem eszel/iszol esetleg sok savasat, csípős ételeket, nekem akkor szokott ilyen lenni, plusz a stressz is rátesz. És ha valaki, én sajnos nem tudok lemondani az erős/savanyú ételekről. Mindenesetre ha bosszantó, én a háziorvosnál kezdenék, ha úgy ítéli meg, majd elküld a megfelelő dokihoz.
2019. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el orvoshoz és ha ő se tudja, akkor tovább fog küldeni kivizsgálásra
2019. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is a refluxra gondoltam először, de nem szoktam késő este enni, rendben van az étrendem, változatosan eszem, csípőset/savanyút nem nagyon fogyasztok.
2019. aug. 23. 18:35
 8/8 anonim válasza:
Szia azóta megoldódott a probléma? Ha igen mi volt?
2021. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!