Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis ez 24 evesen? Borzasz...

Normalis ez 24 evesen? Borzasztoooo

Figyelt kérdés

Sokaig azt hittem a vendeglatos munka velejaroja a labfajas... aztan jott a karanten es tobbet fekudtem,mint megmozdultam :D

A labfajas nem szunt meg a sok pihi miatt sem es inkabb csak rosszabb... Reggel amikor felkelek konkretan nem tudok labra allni faj es zsibbad bevan gorcsolve...borzaszto :(

Ha leulok lefekszek akar csak 10percre is borzaszto fajdalom amikor ujra labbra allok.. este amikor lefekszem,szinten faj es borzasztoan zsibbad.

Normalis ez 24 evesen? Mitol lehet?:(!



2020. máj. 10. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel mennyi idő kell, hogy bejáratódjon picit?

Mióta tart, hogy kezdődött?

Hol fáj pontosan?

Éjjel fáj-e?

2020. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Szedsz Mg-ot?


Hányszor szoktad gyertyaállásban a vérkerigését fokozni?


Hányszor szoktad hideg-meleg váltózuhannyal a vérkerigését fokozni?

2020. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gerinceddel minden rendben?
2020. máj. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy érvizgálat sem lenne rossz ötlet.
2020. máj. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Also labszar,labfejem faj es a sarkam... reggel egy 5perc utan jobb... de este borzaszto, a csigolyam elvan csuszva a nyakamnal :/ ennek lehet balami koze hozza?
2020. máj. 10. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Kétoldali a lábfájás? Bár kizárnám, hogy a gerincből jön, a sérv pontosabb helyen, ha meg a gerincvelőd nyomná már más tünet is lenne szerintem. Érdekes, mert ha artériás vérkeringéssel lenne gond, akkor annak pihenésre nem szabadna jobban fájnia, pláne nem első lépésnél.

Ha jársz vele, hosszabb távon, akkor mi történik?

2020. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!