Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma úgy ébredtem, hogy a bal alkarom belső része fáj a leglágyabb tapintástól is. Nem izomfájdalom, hanem mintha a bőröm fájna, nem is tudom, hogy írjam le.:D De eközben nincs rajta seb, nem ütöttem meg, semmit nem csináltam vele, és még az is fáj, ha hozzáér a ruhám ujja. Nem piros, de mintha kicsit melegebb lenne mint a jobb karom, és picit fel van dagadva (nem észrevehető). Valakivel volt már ilyen? Mi lehet ez, és mennyire súlyos? Mit csináljak, hogy elmúljon? Komoly válaszokat légyszi, már kissé aggaszt. :/
2020. máj. 10. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is elofordul, en sem tudom az okat. Olyan eros idegi fajdalom, hogy tenyleg a simitas is faj. En kiszoktam aludni, 1 nap alatt nyom nelkul elmulik. Esetleg bekenheted sportkremmel.
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, #1. Azt kihagytam a kérdésemből, hogy nekem sem ez az első eset, csak még nem volt ennyire vészes.
2020. máj. 10. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!