Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete hogy valami szúrja a...

Heni9876 kérdése:

Két hete hogy valami szúrja a torkomat, mintha megakadt volna rajta valami?! Hivtam a hàziorvosomat aki szájöblitést ajánlott azt csináltam amit mondott de nem használt sőt. Rosszabb lett. Rekedtség, nehéznyelés esténként gombóc érzés, szárazság.

Figyelt kérdés
ma megint felhívtam az orvosomat, azt mondta forduljak füll-orr-gegeszetre, de mivel járványveszély van csak úgy simán nem lehet eljutni oda, negativ koronavirus teszt nélkül. Viszont keret nincs rá. Nem tudom mitcsináljak egyre rosszabbul érzem magam! Valaki erre tud valamit ajánlani? Vagy esetlege elmélete hogy mi lehet a bajom?

#torok #Megakadt valami #Nehéznyelés.
2020. máj. 11. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Talán magad is koronavírusos vagy! Azzal hívd fel a dokit, hogy ez a gyanúd, és majd lesz veled foglalkozva ingyen!
2020. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hülyeség! Ha koronás lennék most ,nem írnék és kérdeznék itt! Igen vannak tünetmentesek de sehová nem mászkálok es nincs külföldi ismerőseim. Mar reg megfertoztem volna csaladtagjaimat..szoval a koronavirus felejtős!
2020. máj. 12. 11:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán hívd fel az orvosodat, hogy nem javult a probléma.

Egyébként fokhagymàt ajánlok, és forró gyömbérteàt. Én szinte minden megfázást ezzel vészelték át, ha már érzem, hogy kapar a torkom(nekem így kezdődik egy betegség), akkor azonnal elkezdem a kúràt.

2020. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam az ugyeleten azt mondtak nincs se begyulladva se semmit nem latnak akkor szerinted miert erzem azt hogy valami megvan akadva rajta?
2020. máj. 14. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is szokott ilyen lenni, ha ideges vagyok.

Nyakadat nem tapogattàk át? Nincs megnagyobbodva a mandulád/nyirokcsomód/pajzsmirigyed?

Mononucleosis-nàl megnagyobbidik a mandula, és az okozhat ilyen érzést (nekem volt), de azzal köhögés jár, láz, megfázásszerű tünetek. Más bajod nincs?

Pajzsmirigy megnagyobbodás is lehet, de azt egy sima házi orvos is ki tudja tapogatni, ha az van. Van a családban olyan, akinek a házi orvos vette észre szemmel.

Mindenképp érdemes utánajàrni a problémának.

2020. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az egyik mandulam nagyobb mint a masik es igen a nyakamat tapogattak de nem ereztek semmit nekem megis faj nagyon

Haziorvos nem akar fogadni szoval ő kizárt dolog nekem nincs se laz kohoges semmi! Viszont tegnap nagyon rosszul voltam szedultem es forronak ereztem az egesz testem..nem tudom mi lehet bajom es az orvosok se lassak

2020. máj. 14. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdemes beutalót kérni a fül-orr gégészetre, ha szükséges, akkor onnan átküldenek nyaki UH-ra is, az pedig kimutat mindent.

Most nyilván elég nehézkes bejutni, szóval ha meg tudod oldani privát, akkor inkább azt ajánlom (Kb két hete újra van privát egészségügy). Ha borsodi vagy szabolcsi vagy, akkor tudok megbízható magánegészségügyi központot, ahol nagyjából foglalkoznak az emberrel.

2020. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos keretem nincs rá:/
2020. máj. 14. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor jelezd a házi orvos felé, hogy szeretnél beutalót a fül-orr gégészetre. Kell adnia, ha kérsz. Engem annak idején sürgősségivel küldtek oda, és azonnal megcsináltak minden vizsgálatot, szóval alapból nem olyan katasztrófa bejutni(legalábbis nálunk), most gondolom az, de meg kell próbálni.
2020. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Állitólag kedden már lesz gégészet..de az még nagyon messze van már egyre rosszabul érzem magam alig kapok levegőt mintha szoritaná valami és nem csak a torkomat hanem már mellkasomat is nagyon szúr belülről
2020. máj. 15. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!