Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan valami fura szagot...

Állandóan valami fura szagot érzek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már egy ideje feltűnt, hogy már hónapok óta egyfajta nem túl kellemes szagot érzek állandóan, munka közben is, elalvás előtt is, kint a friss levegőn is... szóval mindenhol és mindig. Sajnos nem tudom mihez hasonlítani. Semmi másnak nincs ilyen szaga.

Van valakivel hasonló? Mitől lehet ez?



2020. máj. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt még velem hasonló, de esetleg elképzelhető, hogy ha a szag "veled mozog", akkor tőled származik.

Lehet, hogy szuvas fog, lehet, hogy reflux tünete, és biztos más is járhat ezzel.

Ha van bármilyen szájüregi/ emésztőrendszeri panaszod, segíthet, ha kivizsgáltatod.

2020. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarnám valamihez hasonlítani, akkor a gázszaghoz hasonló kicsit talán.
2020. máj. 13. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet szaghallucináció is, betegséget is jelezhet, fordulj orvoshoz.
2020. máj. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom is igy volt, es azt tudom, hogy alulmukodo pajzsirigyet mikor diagnosztizaltak nala - ha tevednek, akkor azt is, es mast is, de szerintem 99% - az orvosa mondta, hogy ez is tunet.
2020. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!