Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsgálatoknál (pcr vizsgálat)...

Vizsgálatoknál (pcr vizsgálat) miért nem írják oda, hogy étlen-szomjan kell megjelenni vagy ez ennyire alap lenne?

Figyelt kérdés

Ezek szerint ennyire alap lenne az, hogy vizsgálat előtt nem lehet enni-inni? Nem kötözködés, de nem tudom, miért kell "elhallgatni" ilyen fontos információt...vagy amikor közlik, akkor ennyire félvállról veszik az emberek a teljesítését, mintha csak annyit közölnének, hogy piros nadrágban kell megjelenni?

Mégis, honnan vegye az ember az információt, hogy milyen feltételeket kell teljesíteni, ha nem esik róla szó?


2020. máj. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez alap.
2020. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent nem közölnek.Szakrendelésről küldtek Ct re.

Hol a beutalója ? Azt nem adtak.Menjen vissza,és kérjen.1 hétnél nem régebbi labor eredményt hozzon.Ezt is itt közölték.

Más alkalommal laborba küldtek.Normál vizsgálatról volt szó,de pluszban kértek vér csoport meg állapítást is .Erről hol van a beutalója ? Nekem kell tudni,hogy az is kell hozzá ?

Enélkül is levették a vért ,és pótoltam a beutalót .

2020. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyomor tükrözésre küldtek,időpont reggel 8.

11 kor még meg sem kérdezték miért is vagyok ott.

Cukor beteg vagyok a reggeli gyógyszereimet már rég be kellett volna szednem .Nagyon sok érdekes dolgot tudnék sorolni.

2020. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!