Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alap higéniai tippek?

Alap higéniai tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Balázsnak hívnak, és eléggé égek, sajnos elég izzadós vagyok, a hónaljamnak erős a szaga, és a szeméremszörzetemnek is van bukilja, tinédzser vagyok, és nem tudok mit csinálni, borotválom, de mint a napokban, melegebb időkben eléggé erős a testszagom, félek ismerkedni, mit tegyek?

2019. febr. 19. 13:42
 1/6 Bükkfafej válasza:
100%
Zuhanyozz le!
2019. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire leérek a lányhoz, megizzadok
2019. febr. 19. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Hónaljdeo, jó illatú parfüm (ruhára, ne vidd túlzásba se).

Jól szellőző, pamut ruhák, főleg az alsónemű, póló, nadrág ne legyen műszálas.

Ha szúrós testszagod van, táplálkozz egészségesebben (sok zöldség, gyümölcs), ne igyál alkoholt, csak tiszta vizet.

2019. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melegebb idők? Akkor mi lesz nyáron.Amugy zuhanyozz naponta tusfürdővel (old spice a favoritom) azokból is a bearglove-(medvés) hawkridge-(sas) wolfthorn-(farkas) Szerintem ezek a legjobbak.Izzadásgátlónak szintén ezek.De ezt is úgy hogy levan borotválva a hónaljad.
2019. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És alul, ha leborotválom, nem fog viszketni?
2019. febr. 21. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
lehethogy párszor fog,de egy idő után hozzá szoksz.Mint a hónaljad.Először furcsa,de később szinte automatikus dolog probléma mentes
2019. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!