Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a hátfájdalom...

Mit tudnék tenni a hátfájdalom ellen?

Figyelt kérdés
Mindíg is hanyagtartásom volt. Görnyedten ülzem álltam egész nap. Most elkezdtem megpróbálni nem görnyedten ülni és állni viszont emiatt egy kis idő után el kezd fájni a hátam és kellemetlen. Ez normális ilyenkor és elfog múlni vagy nem? Mit tudnék ellene csinálni? Remélem kapok választ.

2020. máj. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet mozgatod, használod a hátizmaidat, annál jobb lesz. Velem csodát tett a könnyű, fizikai munka. Csak akkor tűnt fel milyen merev vagyok, mikor elkezdtem dolgozni a mostani munkahelyen. Egy oldalra hajlás vagy nyújtózkodás is nehézkesen ment. 2-3 hét után már sokkal jobb volt. Nagyszerűen kimozgatott. Sokkal hajlékonyabb vagyok, nem fáj semmim.
2020. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy pár napja gondolkozok ilyesmi dolgokon, de őszintén nem foglalkoztam vele. Egy részről lustaságom másrészről dolgaim miatt. Köszönöm, holnap ez lesz az első, hogy kimozdulok ebből, mert eddig nem voltam benne biztos, hogy segíthet.
2020. máj. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!