Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derékfájás, alsó hát fájás,...

Derékfájás, alsó hát fájás, has alatti fájás, bal oldali fájás?

Figyelt kérdés
Heló sziasztok! Múlt héten mentem reggel busszal [délelőttös műszakba] és azzal a régi busszal mentem. [Reggeli 05:15-ös] Egyik nap leültem hátra egy székre ami hideg volt, másnap nekitámaszkodtam a korlátnak ami hátul volt, harmadnap meg az összes ablak nyitva volt és bejött a hideg levegő, elég rendes huzat volt. Pólóban voltam ami be volt tűrve meg pulóverben ami be volt cipzározva + farmerban [reggel ugye még hideg van, meg nem akarok megfázni.] Azóta elkezdett fájni a derekam utána a hátam alsó része és bal oldalt a hasam alatt is elkezdett fájni, jobb oldalt is de ott kevésbé/ritkábban. Elmentem orvoshoz most Pénteken [04 27.-én] Pohárba kellett vizelni, azt mondták negatív nincs semmi vagyis nem lehet, hogy vese baj. Kaptam izom lazítót [Sirdalud MR 6mg-set, Aflamint 100mg-osat meg ilyen fehér dobozos mentolos kenőcsöt amin piros gyógyszertáros matrica van.] Kenegetem magam már vagy 1 és fél napja, szedem a cuccokat de alig érzek változást, elől már nem szúr bár előtte indulásnál felállásnál vagy legugolásnál mindig fájt. Hátul még rosszabb mint volt. Ülésnél és állásnál folyton megfájdul. Ha ágyból laptopozok akkor is elkezdi. Várjak vele és szedjem a gyógyszereket még pár napig vagy azonnal menjek vissza orvoshoz vagy hívjak mentőt vagy ügyelet? Esetleg kérjek beutalót reumatológiára és ideggyógyászatra [idegosztályra sokan az idegbetegek kezelési helyét értik]? Nem akarok korházba menni, műtétet sem akarok de nem is szeretnék lenyomorodni, szeretnék újra ugyanúgy élni mint 1 és fél hete kb fájdalom nélkül és tolókocsis sem akarok lenni meg fekvőbeteg sem. 20 évesen nem akarok így. Mondjon valaki valami okosat, mert már be vagyok pánikolva, félek.

2018. ápr. 28. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha fiu vagy prosztatagyulladas
2018. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igenigen bocs azt elfelejtettem leírni, hogy fiú vagyok.
2018. ápr. 29. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
nem te leszel az első akinek annyi izma sincs, hogy egyenesen álljon, nincs rá tabletta
2018. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!