Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen probléma lehet? Meg...

Ez milyen probléma lehet? Meg vagyok rémülve. Mit tehetek hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

A hasam köldöktájékon és jobb-bal oldalon is fáj, néha kicsit nyom, szúr. A hátamban is érzek fájdalmat, de ott inkább csak középen a gerinchajlatnál.

Étvágyam alig van, tegnap óta csak akkor eszek ha már nagyon korog a gyomrom de akkor is alig tudom lenyelni. Még a vizet sem kívánom de iszok azért eleget mert az muszáj.


Epére tippelek, ha jól tudom annak vannak ilyen tünetei. Kórházban voltam, a laborom rendben volt. A tegnapihoz képest most jobban vagyok, de ez nagyon messze van attól hogy jól is érezzem magamat.

Nem zabáltam tele magam, semmi különöset nem csináltam.

Mi lehet ez?


21/F



2020. máj. 18. 06:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Lényegében "hiába" mentem be a kórházba. Semmit sem találtak. Diéta az lesz, úgysem akarok enni. Fáradtnak és gyengének érzem magamat, de nem hagyom el magam. Eljöttem dolgozni, ezt tudom csinálni, úgyis kevés sétával járó ülőmunkát végzek.
2020. máj. 18. 06:33
 2/3 A kérdező kommentje:
Basszus eszembe jutott... el fog múlni.
2020. máj. 18. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal megvizsgálták a hasad?
2020. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!