Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj sokszor ébredéskor...

Miért fáj sokszor ébredéskor a fejem?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor fáj a fejem reggel, de amint kikelek az ágyból elmúlik teljesen. Ez mitől lehet? 19 éves vagyok, nem horkolok 100% és 7-8 órákat alszok.

2020. máj. 19. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én jóval idősebb vagyok, ma is fejfájással keltem, nyaki gerinc van a háttérben. Lehet még vérnyomás.
2020. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem ez olyankor van, mikor előtte nap kevés folyadékot viszek be a szervezetembe. Sajnos mostanában egyre gyakrabban, mer néha elfelejtek, máskor meg időm sincs erre mégcsak gondolni se.
2020. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, hát a folyadék hiány az lehet, a magas vérnyomás nem biztos. El kell majd mennem orvoshoz szerintem.
2020. máj. 19. 07:57
 4/9 A kérdező kommentje:
És a homlokmnál szokott fájni a fejem, néha már lüktet is, de hátul, a tarkómon soha.
2020. máj. 19. 07:59
 5/9 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok. Nekem is homlokomnál szokott fájni, a sok folyadék általában megoldja, és következő reggel már nem ébredek fejfájással 🤔remélem beválik neked is!

A tarkómnál csak akkor fájt a fejem (mondjuk szüntethetetlenül, és egyfolytában) mikor meningitis-em volt :/ de az nem csak reggel fáj sajnos és az görcsös :/ 24/L

2020. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli fejfájás általában a vérnyomás problémák előjele/tünete szokott lenni.
2020. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Figyelni fogok a vízre. Ha belegondolok vérnyomás is lehet, mert nekem mindig magas orvosnál. Lehet furán hangzik, de csak orvosnál szokott magas lenni. Emiatt volt már 24órás vérnyomásmérésem is, és teljesen rendben volt (kb135 átlagban, viszont orvosnál mindig 150-60) Még arra tudok gondolni, hogy a stresszes időszak miatt van ez (most erettsegiztem), mert nem volt ilyen panaszom még soha. Remélhetőleg elmúlik.
2020. máj. 19. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

a víz is jó, de lehet Kalcium-Sandoz, és Magnezium pezsgőtabletta feloldva, gyümölcslé, egyéb...és ha KV-zol az még segíthe, ne kapj be azonnal gyógyszert. Nekem gerinc meszesedésem van ergo adott. Ha a képet sikerül belinkelnem, jobban látod, miról van szó.

t [link]

2020. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
135-ös systoles átlag az már kezdődő magas vérnyomás. "Emelkedett normálisnak" hívják, de már a határa....
2020. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!