Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ébredéskor a szemem?

Mitől fájhat ébredéskor a szemem?

Figyelt kérdés
A látásom jó, allergiás sem vagyok. Alvás az megvan 8 óra. Teljes sötétben alszok. Esetleg a telefonra gondoltam, mert azon szoktam ébredéskor megnézni az időd, üzeneteket de az azt jelenti hogy nem ér sokat a kékfény védő, hiszen használom. Még esetleg hogy nem mindig ugyanakkor fekszek le és kelek fel, vagy túl gyorsan/lassan kelek ki az ágyból?
2019. okt. 31. 07:52
 1/1 Warrior0606 válasza:
Hát erre a kérdésre nem tudok megfelelő választ adni, de tanácsolom, hogy minèl hamarabb fordulj vele orvoshoz. Lehet hogy eleinte felír majd valami szemcseppet, ami lehet, hogy segít. De, hogyha az sem segítene akkor egy beutalót fog küldeni a szemészetre ahol ki fogják vizsgálni a problémád. Jobbulást :)
2019. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!