Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Dalacint elvileg 6 óránként...

A Dalacint elvileg 6 óránként kell bevenni (4x). Ráadásul nagy pohár vízzel. Éjszaka is fel kell kelni emiatt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha éjfélkor veszed be a negyediket akkor reggel hatkor kell felkelni miatta.
2020. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz, számolni én is tudok, de 6 óránál többet szeretek aludni. A gyógyszerész szerint nem kell, de a papíron az van, amit írtam.
2020. máj. 19. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nagy probléma hatkor felkelni 2 percre, hogy bevedd a gyógyszert???


Nem csak a számolás a gond nálad sajnos!

2020. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt h éjszaka is kelnem kellett gyógyszert szedni, odakeszitettem magam mellé egy pohár vízzel, hajnalban csörgött a telefon bevettem és aludtam tovább. Ki lehet bírni pár napot. En inkább az orvos utasaitsat követnem és nem egy eladoet....nyilván nem véletlen lett felírva
2020. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így terveztem (mégis), ide is van készítve minden.
2020. máj. 20. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért a gyógyszerész nem egyszerű eladó, a kettőt ne keverjük már!


Nálunk egy szív műtött kislány, akinek 6 óránként gyógyszer kellett kilökődés ellen, és az orvosok azt mondták, az éjfélit be lehet venni este 10 órakor, mivel mindig probléma volt az éjfeles beadással.

Ha PROBLÉMA az éjféli (hat óránkénti) bevétel, az a két óra eltérés nem olyan rettenetes gond, alkalmazható este 10 órakor is. Csak a reggeli adag legyen akkor pontosan bevéve.

2020. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én többször is szedtem fogam miatt, de beosztottam nappalra a 4 szemet, soha nem volt gond vele, elmúlt a gyulladás pár nap alatt.
2020. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!