Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélrepedésre kinek mi vált be?

Végbélrepedésre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

1 hete fáj/ég a fenekem.Voltam már vele dokinál,speciális kúpom is van rá.Igazából fissura ani-t állapítottak meg de lehet aranyér is mellette fog sincs.

A kúp valamennyire hat,de észrevettem,hogy ha meleg éri újra belobban.Olvastam,hogy aranyér és végbélrepedés esetén is jót tesz a nem túl meleg sós,kamillás stb ülőfürdő.Na nálam ez nem vált be sőt rosszabb lett.A jegelés viszont használ,de most valamiért nagyon nehezen akar elmúlni.Dokit nyilván felhívom,de még távkonzultáció van,nem tudom hogy ezzel fogadnak e.

Volt valakinek itt hasonló panaszai?



2020. máj. 21. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Proktis-M kenőcs segít ilyenkor, reggel és este fürdés után bekenem és kb. 1 hét alatt teljesen rendbejön.
2020. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Doxiproct OM-et írtak. Vény nélkül kapható. Ha előjön én azzal kenem és gyors a hatás (van benn fájdalomcsillapító is). Ha viszont ezek a krémek nem hatnak egy-két héten belül akkor menj vissza dokihoz, mert lehet, hogy más a gond.
2020. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Calcium Dobesilate tabletta napi 2 2 héten keresztül. Én 1,5 honapig szenvedtem meg kenegettem de csak ez tette rendbe
2020. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!