Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma voltam plazmát adni de...

Kikicsajxi kérdése:

Ma voltam plazmát adni de elromlott a gèp így a levett plazmát ès a fèl liter vèremét se kaptam vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma voltam plazmát adni 850mltert de elromlott a gèp az utolsó visszaadásom elött így a fèl liter vèremet se sem a plazmát de mèg sooldatot sem kaptam vissza. Így küldtek haza. 30.plazmaalkalmom volt egèzsèges vagyok de most (ez 10órakkor volt) 6óra van de mèg mindig annyira szèdülök hogy az ágyból sem bírok kikelni. Mit csináljak? Óránkènt 1 l vizet iszom most de nem javulok
2020. máj. 25. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott nem mondták el, hogy mit csinálj?
2020. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Semmit nem mondtak. Látták hogy szèdülök már akkor de semmit nem mondtak/,kèrdeztek. Annyit kèrdeztek hogy kèrek -e csütörtökre időpontot. Mondtam hogy tudtommal így nem lehet., Úgyhogy nem kaptam végül időpontot se
2020. máj. 25. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

És mit csináltál volna otthon a levett vérrel ?

Én úgy gondolom vesét azért nem kell mosatni.

Ilyen gyorsan még az infúzió sem folyik be a szervezetbe.

Nem nagyon vagy egészséges ,ha ilyen gondjaid vannak.

Ezért nem kaptál idő pontot sem.

2020. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez van, a plazmaadással ezt vállaltad, nekik te annyit érsz, mint a disznó a vágóhídon, de aki eladja a testét így jár.
2020. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!