Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőm déditatája meghalt....

Barátnőm déditatája meghalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma halt meg a barátnőm déditatája 94 évesen.. mégis mit kellene tennem? Ő romániába lakik, én magyarba. Nem mehetek el hozzá megölelni, se vele együtt gyászolni. Valószínűleg a temetésén sem lehetek vele ez miatt.. Nem kell mondanom hogy miért nem.. Csak nyomkodom a telefont, és nem tudom mit kezdjek magammal.

Ő 19 én 20

A telefonhívást kizártnak tartom.



2020. máj. 26. 20:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen mondjak annyit hogy Részvétem, Nyugodjon békében? Ennyit tudok csinálni?
2020. máj. 26. 20:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És mondjuk ha skype-on vagy hasonló helyen beszélnétek hangban? Biztos jól eső lenne...
2020. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit. 94 évesen nagyon szép kort élt meg, nem hiszem, hogy ne készültek volna fel rá lélekben, hogy ez megtörténik.
2020. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a barátnődet (Messengeren, Viber Messengeren, vagy még kismilió ingyenes telefonáló alkalmazás létezik), beszélgess vele.

Mond el neki, hogy nagyon sajnálod, ami történt. Mutass együttérzést! És amint lehetőséged lesz romániába utazni, első dolgod legyen a nyakába borulni, hidd el, jól fog neki esni!

2020. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű kedves utolsó! Az a baj szerintem ez még nagyon új neki.. biztos felhívjam? Kb 2 órája halt meg, azóta ottvan nála..
2020. máj. 26. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez esetben a helyedben ma még mindenképp írnék neki egy üzenetet (Majd elolvassa, ha lesz rá idelye).

És holnap reggel pedig felhívnám őt.

De készülj fel arra, hogy nagyon rosszkedvű lesz (Főleg, ha a nagypapája közel állt hozzá). De te legyél mindig mellette:

Miután lezajlott a temetés, meg minden, naponta többször is hívd fel, beszélj vele, érezze, hogy számíthat rád!

2020. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy teljesen meg tudlak érteni, mert könnyű idegenként okoskodni, de ha ne adj isten én lennék hasonló helyzetben, biztos, hogy én is ugyan ennyire kétségbe lennék esve, és mindent el szeretnék követni, hogy csak egy kicsit is, de segíteni tudjak.


De kitartást! Minden rendben lesz!

2020. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hívd fel, és próbáld meg elterelni a figyelmét
2020. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy gondoltak erre, hiszen már 2 hete kb betegeskedett és napról napra rosszabb volt az állapota. Ő is mondta, hogy nem hiszi hogy kigyógyul ebből. De akkor is meghalt, erre nagyon semennyire sem lehet felkészülni szerintem. Igen, megpróbálok majd vele beszélni holnap valamikor. (Sajnos a flancos munkahelyem nem teszi lehetővé hogy bármikor hívhassam) :/ Meg Ő az a lány aki még évek után is megsiratta a másik dédijét néha. Köszi szépen mindenkinek a válaszokat.. Sokat segített.
2020. máj. 26. 20:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Luca az nem hiszem hogy jelenleg segítene. Nem akarom terelni a figyelmét, ilyen friss.. dologn még legelőször ki kell sírnia magát.
2020. máj. 26. 20:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!