Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helex SR 0,5 mg összerágás?

Helex SR 0,5 mg összerágás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már maga a kérdés is hülyeség, de. Szedtem a fent említett gyógyszert leálltam vele egy időre, most megint szedem. Ez a lassan felszívódó hatás a mostani helyzetemben semmit nem ér és sürgős lenne. Mivel a gyógyszeren olyan bevonat van ami miatt lassabban szívódik fel mint egy sima nyugtató ha összerágom lehet valami bajom vagy csak jobban üt? Az, hogy mennyire nem kéne, menjek orvoshoz, nem ez a megoldás ilyenekkel kíméljetek legyetek szívesek. Olyan ember válaszát várom aki esetleg használta így. Köszönöm előre
2020. máj. 26. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szét szoktam vagdosni tablettavágóval, szétrágni szerintem a bevonat miatt kellemetlen. Darabolva gyorsabban hat, de nem lesz elnyújtott a hatása.
2020. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elnyújtott hatás most nem fontos. Az a lényeg, hogy kb fél óra-órára leállítsam az agyam kb és tudjak aludni
2020. máj. 26. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából én a simát is el szoktam szopogatni a nyelvem alatt, ha gyors hatást szeretnék. Persze, lehet, hogy ez csak amolyan placebo-hatás, de megnyugtat.
2020. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki idetéved ugyan ilyen esetben: ne rágd össze, 99%a a fogadban lesz XDDDD
2020. máj. 26. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy ne rágd, hanem vagdosd..:)
2020. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, ilyen esetben mennyi idő mire hat?
2020. máj. 26. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
20-30 perc, kb.
2020. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(Nem rosszbol, de szeretnem megjegyezni halkan zarojelben, h nem lesz minosegi az alvasod, attol fuggetlen h segit elaludni, csak ennyi. Bocsesz.)
2020. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát bevallom tényleg nem volt minőségi de 5 óra alvás mégis jobb mint 2-3 :D
2020. máj. 27. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
És ha nem vágom szét az SR jelűt , mennyi idő mulva hat?
2021. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!