Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Metszőfog tömés után miért...

Metszőfog tömés után miért nyomja egyik fogam a másikat? Összeragasztotta volna őket?

Figyelt kérdés
Fent pont középen a metszőfogaim találkozásánál volt egy szuvasodás belül és tömés után ha egyikhez hozzáérek akkor olyan mintha nyomná a másikat. A fogselyem amúgy is nehezen ment be oda de most már egyáltalán nem! Azt mondta a doki hogy nehezen látja ott azt a részt azért szokott lenni, hogy kicsit több anyag megy oda. NEm tudom mit lehet csinálni vele mostmár.. Nem lesz belőle baj? Kicsit zsibbadó érzésnek tudnám leírni ha hozzáérek. Pedig elvileg rakott közé valami matricát mielőtt tömte, szóval nem értem miért ilyen szoros

2013. jan. 30. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
menj vissza, hogy csiszoljon le belőle, mert nem jó, ha nyomja - van olyan csiszoló szalag, mint a fogselyem, amit áthúzgál a fogak közt - nekem azzal csinált pici rést a két fog közt a dokim
2013. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!