Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ösztrogént szedek, alacsony...

Ha ösztrogént szedek, alacsonyabb leszek?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy azok a transznemű férfiak, akik elkezdenek női hormont szedni, alacsonyabbak is lesznek tőle. Én nem vagyok transznemű, lány vagyok, de szeretnék alacsonyabb lenni... Ez lehetséges, ha ösztrogént szedek? Egyáltalán mi ennek a menete? (Ne nevessetek ki, kérlek)

2020. máj. 28. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Az osztrogen nem zsugoritja ossze a csontokat.
2020. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek a logikáját se értem. Összemenne a csont tőle vagy mi? Nem értek hozzá, de én kizártnak tartom, hogy ez így működne.


Nem nevetlek ki, elhiszem, hogy tényleg ezt hallottad valahol, de nézz utána hiteles forrásból, mert nem tűnik igaznak.

A magasságodon nem tudsz változtatni, szóval inkább próbáld meg elfogadni. A modellek is magasak és mégis mennyien a szépségükről híresek.

2020. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben láncfűrészt is használsz mellé.
2020. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mennek össze tőle a trnsznemű fiúk sem, csak aki még növésben van és elkezdi szedni a női nemihormonokat az sokkal lassabban nő mint az aki nem.
2020. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél kisebb lenni?
2020. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Növekedés alatt nem úgy fejlődik a csont ösztrogénbevitel hatására. Pl:. Fiatal lányok korai fogamzásgátló tablettázása okozhat később (időskorban) pl könnyebb csonttöréseket.
2020. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!